NL  FR 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
GCS
UITSLAGEN
DEELNEMERS
MACHINES
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
MADCHINES, LIVESTREAM, SCORES (04/04/2019)


  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BFK 2019.Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 125. Iedere registratie hoger dan 125 komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 125 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 7 dagen voor aanvang van het BFK.)

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaaldTimeSlot
001David Deturck IFPALAUWEBE29-1-2019H: 16-17u
002Evert Brochez IFPASint-NiklaasBE29-1-2019K: 19-20u
003Peter Van den Bergh IFPABeverenBE30-1-2019K: 19-20u
004Jelle Van DammeSint-Niklaas BE30-1-2019C: 11-12u
005Steven Demets IFPAVilvoordeBE30-1-2019G: 15-16u
006Mario VercauterenSint-NiklaasBE31-1-2019K: 19-20u
007Mathias LeursOostendeBE31-1-2019A: 09-10u
008Olivier LeursLeffingeBE31-1-2019B: 10-11u
009Steven QuintijnVlekkemBE31-1-2019E: 13-14u
010Vincent ChardomeKieldrechtBE31-1-2019C: 11-12u
011Dennis VerleyenWetterenBE31-1-2019C: 11-12u
012Glenn VerhooseleEkeBE31-1-2019F: 14-15u
013Anthony StreulensSint-NiklaasBE1-2-2019F: 14-15u
014Tom GeneynTorhoutBE1-2-2019H: 16-17u
015Lieven EngelbeenEkeBE1-2-2019K: 19-20u
016Timber EngelbeenEkeBE1-2-2019K: 19-20u
017Kevin Roelants IFPABurchtBE1-2-2019J: 18-19u
018Pascal LeroyGentBE1-2-2019K: 19-20u
019Jochen LiekensKortenbergBE1-2-2019G: 15-16u
020Christoph ScholteOordegemBE1-2-2019J: 18-19u
021Jochen Jaspers IFPABilzenBE1-2-2019F: 14-15u
022glenn pellisekerenBE1-2-2019D: 12-13u
023Fabrice SpronckLiègeBE1-2-2019K: 19-20u
024Lieven MeysOordegemBE1-2-2019C: 11-12u
025Nick Van VosselTemseBE1-2-2019D: 12-13u
026François de Wrangel IFPAHoeilaartBE1-2-2019C: 11-12u
027carl bierkensKalmthoutBE1-2-2019I: 17-18u
028freddy van den boschduffelBE1-2-2019F: 14-15u
029michel rorive IFPAliegeBE1-2-2019G: 15-16u
030Dominique De cock IFPAbrayBE1-2-2019K: 19-20u
031Rob Breyne IFPAGentBE1-2-2019D: 12-13u
032Yves BruynseelsOostendeBE1-2-2019H: 16-17u
033Brent De BosscherDeinzeBE1-2-2019E: 13-14u
034Korben Van Wonterghem IFPADeinzeBE1-2-2019H: 16-17u
035Stefan VerhoelstBonheidenBE1-2-2019E: 13-14u
036Gunther BusscheoostakkerBE1-2-2019C: 11-12u
037Joachim Reniers IFPAGeelBE1-2-2019K: 19-20u
038Dieter BouckaertmoorseleBE1-2-2019G: 15-16u
039Pascal Forneville IFPALOKERENBE1-2-2019C: 11-12u
040Harry Van TubergenDeurneBE1-2-2019J: 18-19u
041stefan prootpoperingeBE1-2-2019G: 15-16u
042Lilo PollicinoLiègeBE1-2-2019K: 19-20u
043Thomas Van Clapdorp Sint - NiklaasBE1-2-2019E: 13-14u
044nico rosvelds IFPAOpvelpBE1-2-2019E: 13-14u
045Tomas LernoSint-NiklaasBE1-2-2019C: 11-12u
046Edwin BaelenWevelgemBE1-2-2019H: 16-17u
047olivier renders IFPAcharleroiBE1-2-2019K: 19-20u
048anthony rorive IFPAliegeBE1-2-2019G: 15-16u
049Eric Houtteman IFPAKnokke-HeistBE1-2-2019B: 10-11u
050Marnix Goethals IFPATorhoutBE1-2-2019E: 13-14u
051Luc GoovaertsSteenokkerzeel BE1-2-2019G: 15-16u
052Piet Willems9800BE1-2-2019I: 17-18u
053Pieter BouckaertmoorseleBE1-2-2019H: 16-17u
054Giancarlo RossettiLiègeBE1-2-2019J: 18-19u
055Guy De PelseneerDenderleeuwBE1-2-2019J: 18-19u
056Kris Van ClapdorpSint - NiklaasBE1-2-2019F: 14-15u
057Ivan GeentjensTurnhoutBE1-2-2019I: 17-18u
058Senne GorrisHeist op den BergBE1-2-2019G: 15-16u
059Frank BaudonLiègeBE1-2-2019J: 18-19u
060Bert VanhesscheLendeleeBE1-2-2019B: 10-11u
061Pascal Van Wonterghem IFPADeinzeBE1-2-2019G: 15-16u
062Sven ElskensWalem - MechelenBE1-2-2019E: 13-14u
063Louwie KurtMiddelkerkeBE1-2-2019E: 13-14u
064Leandro Goethals IFPATorhoutBE1-2-2019E: 13-14u
065Charles FunkenLiègeBE1-2-2019J: 18-19u
066Romain Wilem IFPALiègeBE1-2-2019D: 12-13u
067Dimitri De CoussemakerOudenaardeBE1-2-2019I: 17-18u
068Hendrik Allegaert HeverBE1-2-2019E: 13-14u
069Maarten LemeyIZEGEMBE1-2-2019F: 14-15u
070Vinnie De SmetSint-Niklaas BE1-2-2019C: 11-12u
071Raphaël CremascoLiègeBE1-2-2019J: 18-19u
072Bart Vyvey  IFPALichterveldeBE1-2-2019D: 12-13u
073Peter Van de veireWachtebekeBE1-2-2019B: 10-11u
074hein goudeseunewatouBE1-2-2019G: 15-16u
075Sebbe Van de VeireWachtebekeBE1-2-2019B: 10-11u
076Guy Wilem IFPALiègeBE1-2-2019D: 12-13u
077joel wozniak IFPAliegeBE1-2-2019J: 18-19u
078Dirk DE GrooteAntwerpenBE1-2-2019F: 14-15u
079willems wouterMuizen (Mechelen)BE1-2-2019F: 14-15u
080Kobe De WitteZelzateBE1-2-2019B: 10-11u
081Laurens Verwaetermeulen IFPAGentBE1-2-2019C: 11-12u
082Ken CasteleynLokerenBE1-2-2019C: 11-12u
083Anthony Croes-LacroixSint-Jan-MolenbeekBE1-2-2019I: 17-18u
084Sam Van Praet oppuursBE1-2-2019C: 11-12u
085christof Van dammeSint-PauwelsBE1-2-2019D: 12-13u
086Geert Raes IFPANinoveBE1-2-2019D: 12-13u
087Cedric Clément Frasnes BE1-2-2019H: 16-17u
088Sebastien LemaireFrasnes lez anvaing BE1-2-2019H: 16-17u
089Vincent DeboKortrijkBE1-2-2019I: 17-18u
090Dimitri Van HoveAalstBE1-2-2019D: 12-13u
091Kris ClaessensAalstBE1-2-2019D: 12-13u
092Mong DumontWervikBE1-2-2019I: 17-18u
093york maesWevelgemBE1-2-2019I: 17-18u
094Jeroen KennisHingeneBE1-2-2019D: 12-13u
095christian messiaenrekkemBE1-2-2019I: 17-18u
096Cédric DelfanteBlatonBE1-2-2019I: 17-18u
097Arnaud LeclercqLeuzeBE1-2-2019H: 16-17u
098Laurent Ameye IFPAWervikBE1-2-2019I: 17-18u
099Didier Dujardin IFPABeerveldeBE1-2-2019B: 10-11u
100Jurgen DegrandeTorhoutBE1-2-2019B: 10-11u
101Hans BorremansSint amandsBE1-2-2019B: 10-11u
102Nico ClausBazelBE1-2-2019B: 10-11u
103Geert VersieckSijseleBE1-2-2019B: 10-11u
104Pieter-Jan De CoomanTisseltBE1-2-2019A: 09-10u
105Philippe De CoomanOordegemBE1-2-2019A: 09-10u
106Steven De Maer IFPAKessel-LoBE1-2-2019A: 09-10u
107Joeri StroobantskapellenBE1-2-2019E: 13-14u
108Koen Van Den EedeGentBE1-2-2019D: 12-13u
109Benny De clercq IFPAStekeneBE1-2-2019A: 09-10u
110Thomas Van BuytenHamme (O.-Vl.)BE1-2-2019A: 09-10u
111Wouter De baerdemaekerMoerzekeBE1-2-2019A: 09-10u
112Van de Velde JoeriPUURSBE1-2-2019A: 09-10u
113Ruben Dubelloy IFPANieuwkerkenBE1-2-2019A: 09-10u
114Christophe LeroyternatBE1-2-2019H: 16-17u
115Bjarne VerheggenSint-niklaasBE1-2-2019A: 09-10u
116Meeussen StevenWommelgemBE2-2-2019J: 18-19u
117Matthias Van looZedelgemBE2-2-2019B: 10-11u
118Dirk AmelinckxHalleBE2-2-2019A: 09-10u
119Timmy De MeeterAsseBE3-2-2019J: 18-19u
120Bart KeuppensBrechtBE4-2-2019F: 14-15u
121Robert MuyshondtWilrijkBE4-2-2019F: 14-15u
122Jens Vercruyssen IFPAScheldewindekeBE5-2-2019F: 14-15u
123Geert Van den BogaertHolsbeekBE5-2-2019A: 09-10u
124Koen De neveSluiskilNL13-2-2019G: 15-16u
125Jonas VerstraeteLokerenBE13-2-2019H: 16-17u
126Robin De Pooter (Reserve)GentBE15-2-2019 NVT - N/A
127Jorn Dujardin (Reserve)BeerveldeBE16-2-2019 B: 10-11u
128Leo Wemmel (Reserve)gentBE19-2-2019 NVT - N/A
129Patrice Luwel (Reserve)VorstBE20-2-2019 NVT - N/A
130PAUL Jean-Marc (Reserve)BrusselsBE24-2-2019 B: 10-11u
131Bernard Dumont (Reserve)Marche en FamenneBE5-3-2019 A: 09-10u
132Patrick Goessens (Reserve)MerelbekeBE17-3-2019 A: 09-10u

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
301Kaylee SteveninckZoerselBE31-1-2019
302Lene ANDERSENKieldrechtBE31-1-2019
303EVELYNE DESOTDUFFELBE1-2-2019
304Gilberte BollaertTemseBE1-2-2019
305Isabel Van SchilSint - NiklaasBE1-2-2019
306Evelien CrevitsIZEGEMBE1-2-2019
307Sanne De ClerckSint-niklaasBE1-2-2019
308Sharis DewulfLichterveldeBE1-2-2019
309Petra Uyttenhove IFPAKnokke-HeistBE1-2-2019
310Jelke BoelTemseBE1-2-2019
311Chantal VanoppenAnderlechtBE1-2-2019
312Lina MaesMelseleBE1-2-2019
313cinthya messiaenrekkemBE1-2-2019
314brigitte grijspeertrekkemBE1-2-2019
315Tanya SohierWervikBE1-2-2019
316Inge Van AutreveTorhoutBE1-2-2019
317Tiny De bieKessel-LoBE1-2-2019
318Mieke MareyGentBE1-2-2019
319Kelly LembrechtskapellenBE1-2-2019
320mieke de smetnieuwkerken-waasBE1-2-2019
321Kim MassartSint-Gillis-WaasBE2-2-2019
322Anke BaeyensWommelgemBE2-2-2019
323Nathalie PittemanZedelgemBE2-2-2019 
324Evelien HendrickxHolsbeekBE5-2-2019 
325Machteld DecloedtBeerveldeBE14-2-2019
326Cathy Van SteenbergheNossegemBE4-4-2019

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
401Louis DeturckLauweBE1-2-2019
402Sacha de Wrangel HoeilaartBE1-2-2019
403Idris lernoSint-NiklaasBE1-2-2019
404Nand VerhulstSint-NiklaasBE1-2-2019
405Jan Houtteman IFPAKnokke-HeistBE1-2-2019
406maxime prootpoperingeBE1-2-2019
407Lloyd Couhysder IFPAKnokke-HeistBE1-2-2019
408Henri de Wrangel  IFPAWALHAIN-SAINT-PAULBE1-2-2019
409Daan Rosvelds IFPAOpvelpBE1-2-2019
410Axel VercauterenBazelBE1-2-2019
411Onora RomanBambruggeBE1-2-2019
412Xeno StroobantsKapellenBE1-2-2019
413Chloë StroobantsKapellenBE1-2-2019
414Tristan StroobantsKapellenBE1-2-2019
415Emile QuintijnVlekkemBE1-2-2019
416Louis QuintijnVlekkemBE1-2-2019
417Luana StroobantsKapellenBE1-2-2019
418siebe dubelloynieuwkerken-waasBE1-2-2019
419loeke dubelloynieuwkerken-waasBE1-2-2019
420Sjoukje VerhoelstBonheidenBE2-2-2019
421emile de bosschergrammeneBE3-2-2019
422siebe afschriftgrammeneBE3-2-2019
423Jelies De bosscherGrammeneBE3-2-2019
424Sofie KeuppensBrechtBE4-2-2019
425Peeke Van den BerghBeverenBE4-2-2019
426Bram Van den BerghBeverenBE4-2-2019
427Ennio KindermansScheldewindeke BE4-2-2019
428Lotte Van WonterghemDeinzeBE8-2-2019
429Sander Van WonterghemDeinzeBE8-2-2019
430Lotte DujardinBeerveldeBE14-2-2019
431Robbe RosveldsOud-heverleeBE30-3-2019
432Niels NijsOud-heverleeBE30-3-2019
433Senne NijsOud-heverleeBE30-3-2019
434Mathis DeturckLAUWEBE31-3-2019


Copyright BFB    2012-2019