NL  FR 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
INSIDER CONNECT
GONE IN 60S
UITSLAGEN
DEELNEMERS
MACHINES
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BFK 2022. Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 100. Dames 20 en jeugd 30. Iedere registratie hoger dan dit komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 100 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 7 dagen voor aanvang van het BFK.)

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaaldTimeSlot
001Deturck David IFPALauweBE27-1-2022F: 14-15u
002Evert Brochez IFPASint-NiklaasBE1-2-2022J: 18-19u
003Mathias Leurs IFPALeffingeBE1-2-2022B: 10-11u
004Comic Sans ticket 1 M -GentBE1-2-2022C: 11-12u
005Comic Sans ticket 2 K -GentBE1-2-2022J: 18-19u
006Glenn Verhoosele IFPAEkeBE1-2-2022F: 14-15u
007Lieven Engelbeen IFPAEkeBE1-2-2022I: 17-18u
008Emile Quintijn IFPAVlekkemBE1-2-2022J: 18-19u
009Steven Quintijn IFPAVlekkemBE1-2-2022E: 13-14u
010Mario VercauterenSint-NiklaasBE1-2-2022G: 15-16u
011Pascal Van Wonterghem IFPADeinzeBE1-2-2022G: 15-16u
012Korben Van Wonterghem IFPADeinzeBE1-2-2022E: 13-14u
013Sander Van Wonterghem IFPADeinzeBE1-2-2022F: 14-15u
014Kurt Louwie IFPAMiddelkerkeBE1-2-2022J: 18-19u
015Timber Engelbeen IFPAEkeBE1-2-2022I: 17-18u
016Olivier Leurs IFPALeffingeBE1-2-2022B: 10-11u
017Tom Geneyn IFPATorhoutBE1-2-2022H: 16-17u
018Dennis Verleyen IFPAMelleBE1-2-2022A: 09-10u
019Bart BringmansBilzenBE1-2-2022F: 14-15u
020Jan Houtteman IFPAKnokke-HeistBE1-2-2022F: 14-15u
021Houtteman Eric IFPAHeistBE1-2-2022F: 14-15u
022Anthony Croes-LacroixMolenbeekBE1-2-2022NVT - N/A
023de cock dominique IFPABrayBE1-2-2022I: 17-18u
024Benny De ClercqStekeneBE1-2-2022C: 11-12u
025Edwin BaelenWevelgemBE1-2-2022H: 16-17u
026Glenn PellisEkrrenBE1-2-2022F: 14-15u
027Joy SteegenBilzenBE1-2-2022F: 14-15u
028ROB BREYNE IFPAGENTBE1-2-2022I: 17-18u
029Jelle Van DammeSint-NiklaasBE1-2-2022E: 13-14u
030olivier renders IFPAcharleroiBE1-2-2022J: 18-19u
031Axel VercauterenBazelBE1-2-2022E: 13-14u
032Joachim Reniers IFPAGeelBE1-2-2022I: 17-18u
033Dimitri Van HoveAalstBE1-2-2022E: 13-14u
034pascal leroygentBE1-2-2022NVT - N/A
035Pascal FornevilleLokerenBE1-2-2022C: 11-12u
036yvan raets IFPAstabroekBE1-2-2022G: 15-16u
037michel rorive IFPAliegeBE1-2-2022C: 11-12u
038Nico ClausBazelBE1-2-2022E: 13-14u
039Kris ClaessensAalstBE1-2-2022E: 13-14u
040Laurent Ameye IFPAWERVIKBE1-2-2022I: 17-18u
041dirk amelinckx IFPALembeekBE1-2-2022G: 15-16u
042Eric AndriesMolenbeekBE1-2-2022I: 17-18u
043Giancarlo RossettiVerlaineBE1-2-2022F: 14-15u
044Romain Wilem IFPALiègeBE1-2-2022D: 12-13u
045Nick Van vosselTemseBE1-2-2022A: 09-10u
046anthony rorive IFPAliegeBE1-2-2022C: 11-12u
047NICO ROSVELDS IFPAOPVELPBE1-2-2022E: 13-14u
048Fabrice Spronck4420BE1-2-2022J: 18-19u
049Dirk De GrooteAntwerpenBE1-2-2022E: 13-14u
050carl bierkenskalmthoutBE1-2-2022E: 13-14u
051Rosvelds Daan IFPABierbeekBE1-2-2022G: 15-16u
052Kevin RoelantsBurchtBE1-2-2022H: 16-17u
053Charles Funken1050BE1-2-2022J: 18-19u
054Kevin VanthuyneMerchtemBE1-2-2022G: 15-16u
055Guy Wilem IFPALiègeBE1-2-2022D: 12-13u
056Duran Ozfidan4100BE1-2-2022J: 18-19u
057Marc Mucha4670BE1-2-2022J: 18-19u
058Alexandre Vanden WegheEkeBE1-2-2022G: 15-16u
059Christophe Meys IFPAMeyseBE1-2-2022I: 17-18u
060Christophe Maquinay1000BE1-2-2022I: 17-18u
061Sven Elskens IFPAMechelenBE1-2-2022D: 12-13u
062Didier Dujardin IFPABeerveldeBE1-2-2022G: 15-16u
063Ken Casteleyn LokerenBE1-2-2022F: 14-15u
064Jorn Dujardin IFPABeerveldeBE1-2-2022H: 16-17u
065Lilo Pollicino4100BE1-2-2022H: 16-17u
066Vincent BaelenPoperingeBE1-2-2022C: 11-12u
067Hendrik AllegaertHeverBE1-2-2022D: 12-13u
068Struyf MilanWuustwezel BE1-2-2022H: 16-17u
069Robin StruyfBrasschaatBE1-2-2022H: 16-17u
070Stefan VerhoelstBonheidenBE1-2-2022D: 12-13u
071François De Wrangel  IFPALasneBE1-2-2022D: 12-13u
072Ivan Geentjens Turnhout BE1-2-2022H: 16-17u
073Tom Peeters BrasschaatBE1-2-2022H: 16-17u
074wouter WillemsMuizenBE1-2-2022D: 12-13u
075Eric BuysenKapellenBE1-2-2022G: 15-16u
076Steven PlovieKortrijkBE1-2-2022C: 11-12u
077Jochen LiekensKortenbergBE1-2-2022D: 12-13u
078Freddy Van den boschDuffelBE1-2-2022D: 12-13u
079Senne GorrisHeist op den BergBE1-2-2022D: 12-13u
080Peter Van den BleekenStabroek BE1-2-2022G: 15-16u
081Bart Vyvey IFPALichterveldeBE1-2-2022NVT - N/A
082Maarten Lemey IFPAIzegemBE1-2-2022C: 11-12u
083Stefan Cosyn IFPAKnokke-HeistBE1-2-2022B: 10-11u
084Steven De Maer IFPAKessel-Lo BE1-2-2022B: 10-11u
085Joachim De Vos IFPAAalstBE1-2-2022B: 10-11u
086Franck BaudonqVervierBE1-2-2022I: 17-18u
087Dieter BouckaertMoorseleBE1-2-2022B: 10-11u
088pieter bouckaertmoorseleBE1-2-2022B: 10-11u
089Maarten TavernierBeernemBE1-2-2022B: 10-11u
090Tomas LernoSint-NiklaasBE1-2-2022B: 10-11u
091Sam Van PraetBornemBE1-2-2022A: 09-10u
092Jos DeboosereKortrijkBE1-2-2022A: 09-10u
093Didier SnackenKesselBE1-2-2022H: 16-17u
094Curd CallewaertOostkampBE1-2-2022A: 09-10u
095Kristof de bosscherDeinzeBE1-2-2022A: 09-10u
096Jurgen Van Der Donckt IFPASint-NiklaasBE1-2-2022A: 09-10u
097Timmy De MeeterAsseBE1-2-2022A: 09-10u
098Koen De Neve IFPASluiskilNL2-2-2022A: 09-10u
099Peter Van den Bergh IFPASCHOTENBE2-2-2022C: 11-12u
100Peter Van de VeireWachtebekeBE2-2-2022B: 10-11u
101Sebbe Van de VeireWachtebekeBE2-2-2022J: 18-19u
102Robert Muyshondt 2610 wilrijkBE2-2-2022D: 12-13u
103Vincent CHARDOME IFPAKieldrechtBE2-2-2022H: 16-17u
104Steven DevliegerSlijpeBE2-2-2022 NVT - N/A
105Baert JeroenGentBE2-2-2022 E: 13-14u
106Collin BooneSint-amandsbergBE2-2-2022 F: 14-15u
107Geert VersieckDammeBE4-2-2022A: 09-10u
108Van de Velde JoeriPUURSBE6-2-2022D: 12-13u
109Thomas Van BuytenStekeneBE7-2-2022 B: 10-11u
110Anthony Struelens IFPASint-NiklaasBE7-2-2022C: 11-12u
111ruben DUBELLOYNIEUWKERKEN-WAASBE7-2-2022 C: 11-12u
112Patrick stalpaert (Reserve)4190BE21-2-2022 NVT - N/A
113Vincent Vanneste (Reserve)KoksijdeBE4-3-2022 NVT - N/A
114van Tubergen Hendrick (Reserve)AntwerpenBE4-3-2022 NVT - N/A
115Piet Willems (Reserve)DeinzeBE5-3-2022 NVT - N/A
116Patrick Goessens (Reserve)MerelbekeBE7-3-2022 NVT - N/A
117Lesly Delalleau (Reserve)Borsbeke BE25-3-2022 NVT - N/A
118Steve Wollants IFPA (Reserve)Antwerpen BE29-3-2022 NVT - N/A
119Jeroen Kennis (Reserve)HingeneBE1-4-2022 NVT - N/A
120Michael Moortgat (Reserve)OppuursBE1-4-2022 NVT - N/A
121Tim De mul (Reserve)Olen BE1-4-2022 NVT - N/A
122Bart Suyckens (Reserve)OppuursBE1-4-2022 NVT - N/A
123Luc Goovaerts (Reserve)Steenokkerzeel BE8-4-2022 NVT - N/A
124Marnix Goethals IFPA (Reserve)TorhoutBE13-4-2022 NVT - N/A
125Steven Van wichelen (Reserve)MeerbekeBE13-4-2022 NVT - N/A

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
301Lotte Van Wonteghem IFPADeinzeBE1-2-2022
302Sanne De ClerckSint-NiklaasBE1-2-2022
303Cinthya Messiaen  IFPARekkem BE1-2-2022
304Machteld Decloedt IFPABeerveldeBE1-2-2022
305Lotte Dujardin IFPABeerveldeBE1-2-2022 
306Riana Van Goethem HaasdonkBE1-2-2022
307Kaylee Steveninck IFPALeffingeBE1-2-2022
308Evelyne DesotDuffelBE1-2-2022
309Petra Uyttenhove IFPAKnokke-HeistBE1-2-2022
310Sharis Dewulf IFPALichterveldeBE1-2-2022
311Lies Van Camp IFPAKessel-Lo BE1-2-2022
312Jelke BoelBornemBE1-2-2022
313Annick RommelLedegemBE1-2-2022
314Sarah Van Adorp IFPASluiskilNL2-2-2022
315Lene ANDERSENKieldrechtBE2-2-2022
316anne LeemansHoveBE3-2-2022
317Joline Van Assche IFPASint-NiklaasBE5-2-2022
318Hellen De MalscheHammeBE12-2-2022

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
401Thibo BringmansBilzenBE1-2-2022
402Louis QuintijnVlekkemBE1-2-2022
403Sacha De Wrangel  IFPALasneBE2-2-2022
404Henri De Wrangel  IFPALasneBE2-2-2022
405Mil LeemansEmblemBE2-2-2022
406Rik LeemansEmblemBE2-2-2022
407emile de bosscherdeinzeBE2-2-2022
408Louis LecluyseAalstBE4-2-2022
409Robin GoessensMerelbeke - 9820BE7-3-2022 
410Onora RomanBambruggeBE8-3-2022 
411Vince DelalleauBorsbekeBE20-3-2022 
412Roan DelalleauBorsbekeBE20-3-2022 
413Gilles Vanden wegheEkeBE25-3-2022 


Copyright BFB    2012-2019